Q. 記事にコメントをしたいのですが・・・
Chciałbym zostawić komentarz na Japoland-zie.
A. JAPOLANDのページ上には基本的にコメントが出来ないようになっています。コメントをされたい方はフェイスブックのほうにお願いします。

Wstawianie komentarzy bezpośrednio na stronie Japoland nie jest możliwe. Jeżeli jednak chciałbyś dodać coś do artykułu zapraszamy do komentowania na Facebooku.

Q. 記事内に古い情報が書いてあるのを見つけました。
 Znalazłem stare informacje .
A. 情報の更新やリンク切れについては編集部で極力チェックしていますが、もしそれらを発見された時は編集までご一報頂けますと助かります。

Jeżeli znajdziesz nieaktualne już informacje bądź też linki, które nie są już aktywne, prosimy napisz do nas abyśmy mogli poprawić wszelkie niedociągnięcia na naszej stronie.

Q. JAPOLANDに記事を書いてみたいのですが・・・
Ja też chciałbym napisać artykuł na JAPOLAND! Co mam zrobić?
A. 旅行記・留学日記またポーランド語についてなど、ポーランドに関係のある記事なら大歓迎です!JAPOLANDでは基本的にボランティアで寄稿して頂いております。詳しくはライター募集のページをご参照頂くか、コンタクトフォームより直接編集部にご連絡下さい。
 To bardzo proste! Jeżeli masz ciekawy pomysł na artykuł dotyczący Japonii, bądź też chcesz aby cykliczne pojawiały się na naszej stronie Twoje artykuły dotyczące konkretnego tematu związanego z Japonią – skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy!

Q. JAPOLAND内にある記事・写真を使用したいのですが・・・
Chciałbym używać artykułu ze strony JAPOLAND na własnej stronie.
A. JAPOLANDは基本的にはリンクフリーですが、リンクされる際には出来るだけ出典元を記載して下さい。また記事・写真の無断使用および商用目的の使用はお断りしています。使用をご希望の際には事前に編集部までご連絡下さい。
Jeżeli chcesz gdziekolwiek użyć linka do naszej strony, prosimy o wcześniejszą informację. Korzystanie ze zdjęć, które są zamieszczone w artykułach bądź z ich treści, bez kontaktu z redakcją jest zabronione.

Q. JAPOLAND内で広告を出したいのですが・・・
Chciałbym umieścić reklamę na JAPOLAND.
A. 広告掲載についてはたくさんのお問い合わせを頂いております。法人・企業による広告掲載に関しては営利・非営利に関わらず若干の掲載費を頂いています。またイベント広告については、非営利団体のものに限り掲載致します。どちらの場合も、バナーから直接そのサイトへ移動するのではなく、JAPOLAND内に掲載した記事広告にリンクするという方法になります。詳細は編集部まで直接お問い合わせ下さい。尚、ポーランド及び日本と関係のないジャンル、また、編集部の判断にて好ましくないと思われる団体、イベント等に関してはお断りさせて頂く場合もありますのでご了承ください。
Chciałbyś umieścić swoją reklamę na naszej stronie? Skontaktuj się z nami. Naszą stronę codziennie odwiedza dużo  zainteresowanych z całego świata. Jeżeli prowadzisz działalność, która wiąże się z Japonią lub Polską warto pozyskać nowych klientów poprzez naszą stronę. Dla firm przygotowaliśmy ofertę wraz z symboliczną wpłatą miesięczną. Nie umieszczamy na naszej stronie reklam, które nie są związane z Japonią bądź Polską. Nasz projekt na charakter non-profit. Zamieszczanie własnych artykułów na stronie ma charakter reklamowy dla waszej działalności.

 

Leave Your Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *