Weekend Orientalny na Targu Śniadaniowym! / Targ Śniadaniowyでオリエンタルウィークエンド開催

W najbliższą sobotę 1 sierpnia na Żoliborzu i niedzielę 2 sierpnia na Mokotowie przeniesiemy gości Targu Śniadaniowego do krainy Orientu. Podczas edycji tematycznej na Targu zapewnimy wybór różnorodnej, orientalnej kuchni: japońskiej,chińskiej,  tajlandzkiej, wietnamskiej, koreańskiej, armeńskiej, gruzińskiej, tureckiej, indyjskiej i nepalskiej.

今週末、ワルシャワのTarg Śniadaniowyでは”Weekend Orientalny” (オリエンタルウィークエンド)というイベントが開催されます!このイベントでは日本・中国・韓国・タイ・ベトナム・インド料理はもちろんのこと、日本人には珍しいアルメニア料理、グルジア料理、トルコ料理屋ネパール料理を楽しむことが出来ます。

Zapraszamy też na specjalnie przygotowane atrakcje oraz do spotkania ze specjalistami od tajskich potraw i tradycyjnego rękodzieła z Rajamangala University of Technology Phra Nakhnon w Tajlandii.

またイベントではタイ料理シェフやタイカービングのプロによる実演や、大人・子供共に楽しめるワークショップなどさまざまな企画が予定されています。

Podczas weekendu orientalnego nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych. Po otrzymaniu swoich karykatur jako gejsz lub ninja całą rodziną będzie można zapoznać się z tradycyjnym dalekowschodnim rękodziełem. Dzieci również będą mogły zarówno w sobotę, jak i niedzielę malować tradycyjne chińskie wachlarze.

„Weekend Orientalny”は8月1日はŻoliborz、8月2日はMokotówで開催されます!

Więcej informacji znajdziecie na stronie  Targ Śniadaniowy, oraz ich FB: Targ Śniadaniowy na Żoliborzu i Targ Śniadaniowy na Mokotowie.

UWAGA KONKURS! Do wygrania vouchery o wartości 25 zł na Weekend Orientalny na Targu Śniadaniowym !
JAPOLANDより”Weekend Orientalny”で利用できるバウチャー(25zł相当)を抽選で10名の方にプレゼント!

ZASADY:
Napiszcie pytanie jakie chcielibyście zadać Japończykowi?Swoje propozycje proszę wysyłać pod adres email : info@japoland.pl z dopiskiem „Voucher na Targ Śniadaniowy”. W treści maila napisz swoje pytanie, imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz lokalizację Targu, na który chciałbyś otrzymać voucher !
応募は簡単、あなたの氏名と電話番号、あなたがポーランド人にしてみたい素朴な質問と、希望の会場名(ŻoliborzもしくはMokotów)をinfo@japoland.plまで送るだけ。応募期限は7月31日16時までです。当選者の発表はこちらからの連絡をもって代えさせて頂きます。

Zgłoszenia prosze wysyłać do dnia 31.07 do godziny 16:00 ! Spieszcie się, zostało niewiele czasu!