Hokkai Suisan – japońskie ryby prosto na Twój stół

この記事の日本語版はこちらです

Szeroki wybór japońskich ryb i owoców morza z dostawą do Twojego domu! 

Witamy! Tutaj Hokkai Suisan z siedzibą w holenderskim mieście portowym IJmuiden. Jesteśmy producentem i sprzedawcą japońskich owoców morza, takich jaki aji no hiraki (ostrobok), himono (ryby suszone), tsukeuo (ryby marynowane), jak również świeżych ryb z przeznaczeniem na sashimi. Naszym największym celem jest Państwa zadowolenie z produktów. Możemy być dumni, że cieszą się one niezwykłym powodzeniem.
Nasza firma raz w miesiącu dostarcza przepyszne ryby do Państwa domów w każdym miejscu w Europie, w tym także w Polsce.


Sposób składania zamówienia w Hokkai Suisan

1. Zarejestruj się

Zarejestruj się na naszej firmowej stronie Hokkai Suisan za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się pod linkiem ご利用方法. Jeśli nie znasz japońskiego, możesz wysłac do nas maila po angielsku lub po niemiecku z prośbą o rejestrację. Podaj w nim swoje imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu. Raz w miesiącu otrzymasz od nas email z formularzem zamówienia. Co miesiąc znajdują się na nim różne produkty i tylko z tych produktów możemy w danym miesiącu przygotować zamówienie.

2. Odeślij formularz zamówienia

Zamówienie musi być na minimalną wartość, od której zostanie zrealizowane, dlatego zachęcamy do wspólnego zamawiania razem z przyjaciółmi lub współpracownikami. Jeżeli w danym miesiącu żaden z oferowanych produktów nie przypadnie ci do gustu, możesz nie składać zamówienia.

3. Sprawdź, czy zamówienie się zgadza

Gdy dostaniemy od ciebie wypełniony formularz zamówienia, powiadomimy cię o tym poprzez email. Jeżeli po wysłaniu zamówienia nie otrzymasz od nas takiego potwierdzenia, prosimy o kontakt, w przeciwnym wypadku zamówienie może nie zostać zrealizowane.

4. Dostawa ryb

Nasze produkty dostarcza kurier firmy TNT. Możesz śledzić swoje zamówienie w internecie dzięki specjalnemu numerowi przesyłki (tracking numer). Dostawa odbędzie się w jednym z dwóch dni, o których cię wcześniej powiadomimy. Niestety nie ma możliwości dokładnego wyboru dnia dostawy. Ryby dostarczane są w specjalnych, wyłożonych suchym lodem opakowaniach chłodzących, które zapewniają świeżość i optymalną temperaturę nawet podczas transportu w zwykłym samochodzie nieposiadającym chłodni.

 

Dziękujemy naszym klientom za 23 lata z nami


Hokkai Suisan
Postbus 72 1970 AB IJmuden The Netherlands
email: info@hokkai.com
tel.: +31 255 541166