Stoisko programu „Who wants to go to Japan” na warszawskim Matsuri! / „世界!ニッポン行きたい人応援団”、日本祭りに参加!

Mamy informację od Kaneko Creative Agency! ポーランド及びヨーロッパでメディアのコーディネートを行っているKaneko Creative Agencyさんよりお知らせです!

—————————————————————————-
(日本語は下をご参照ください)
Uwaga, wszyscy miłośnicy Japonii! 4 czerwca na warszawskim Matsuri – Pikniku z kulturą japońską, który odbędzie się na Hali Torwar, pojawi się stoisko TV Tokyo, gdzie będzie można się zgłosić do programu “Who wants to go to Japan”. W programie poszukiwani są miłośnicy Kraju Kwitnącej Wiśni z całego świata, a osoba, której pasja zrobi na jury największe wrażenie, zostaje zaproszona do Japonii.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś/nie byłeś w Japonii, jest to Twoja niepowtarzalna szansa. Wydrukuj formularz zgłoszeniowy, wypełnij go, a następnie przynieś na nasze stoisko na Matsuri 4 czerwca. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania lub wcześniejszego wypełnienia, nie martw się – na miejscu również będą dostępne. Po przekazaniu nam formularza, przygotuj się do krótkiego wystąpienia przed kamerą na naszym stoisku. Nie zapomnij o przyniesieniu gadżetów lub zdjęć, które będziesz mogła/ mógł nam pokazać aby udowodnić, jak głębokie jest Twoje zainteresowanie Japonią!

Dla osób, które nie mają możliwości pojawienia się 4 czerwca na Torwarze mamy inne rozwiązanie. Wypełniony formularz wystarczy wysłać na nasz adres mailowy : research@kaneko.pl, a krótki filmik z prezentacją swojej osoby i hobby nagrać w domu, wstawić na zewnętrzny serwer, np (Megaupload) i link do niego dołączyć do emaila z fomularzem.
Serdecznie zapraszamy na Matsuri i do wysyłania zgłoszeń!

6月4日にワルシャワのTorwarで開催される「日本祭り(Matsuri – Piknik z kulturą Japońską) 」にTV東京「世界!ニッポン行きたい人応援団」ブースが参加します!世界各地でニッポンへの愛がすごすぎる外国人を探し出し、最もニッポン愛が深いと認められた人を日本へご紹介するこの番組ですが、今回は「日本祭り」でポーランドのニッポン好きを探します!もしまだ日本に行ったことのないニッポン好きポーランド人のお友達がいらっしゃる方、ぜひ教えてあげてくださいね!

日本祭り Matsuri – Piknik z Kulturą japońską
Date : 04.06.2016 (Sat)
Place: Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a 00-449 Warszawa
Open : 11:30 – 19:00