Pokaż swoją pasję i wygraj wycieczkę do Japonii z programu „Who Wants to Go to Japan”

Drodzy Czytelnicy! Jeśli śledzicie nas uważnie, to na pewno znacie japoński program „Who Wants to Go to Japan,” który wyszukuje największych pasjonatów Japonii z całego świata i spełnia ich marzenia, zabierając ich w (zwykle pierwszą) wycieczkę do tego kraju. Polska uczestniczka tego programu, Justyna Dajczak, publikowała na łamach Japolandu swoje wspomnienia związane z pobytem w Kraju Kwitnącej Wiśni. Było jeszcze dwóch innych uczestników z Polski – Czesław Zabiegło, który własnoręcznie tworzy repliki samurajskich zbroi, oraz Paweł Chojnacki, pasjonat samurajów i okresu Sengoku.

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość – dostaliśmy informację od Kaneko Creative Agency, że program okazał się tak wielkim sukcesem, że zagości na antenie na stałe. W związku z tym poprosili nas o pomoc w poszukiwaniu kolejnych osób, których pasja do Japonii wypełnia całe życie, ale jeszcze nie widzieli jej na własne oczy i chcieliby spełnić swoje marzenie!

Dlatego też wzywamy wszystkich czytających nas totalnych zapaleńców, ultra-otaku, ludzi z niesamowitą „wkrętką” na cokolwiek związanego z Japonią. Nie musi to być tylko manga. Może masz japońskiego popowego idola, którego wizerunek wypełnia każdy zakamarek twojego pokoju i znasz każdy szczegół z jego życia? Może twoje całe życie to cosplaye, do których sam tworzysz niesamowicie szczegółowe stroje i chodzisz w nich na co dzień? Czymkolwiek się pasjonujesz – pokaż to! Udowodnij, że naprawdę wiesz o swoim japońskim koniku wszystko, a Twoje marzenie może się spełnić. Idealny kandydat nie był jeszcze nigdy w Japonii, ale jeśli ktoś jest naprawdę wyjątkowy, to też może mu się udać nawet jeśli już był na wycieczce w tym kraju.

Zachęcamy Was do wysyłania zgłoszeń w formie filmików. W krótkim nagraniu do 5 minut pokażcie nam, kim jesteście i czym się interesujecie. Rozdzielczość jest bez znaczenia – możecie nawet nakręcić z komórki, bo to, co się liczy dla nas najbardziej, to treść oraz Wasze zaangażowanie i osobowość!

Przesyłajcie nam linki (wideo koniecznie wgraj na zewnętrzny serwer, np. WeTransfer) do swoich nagrań na research@kaneko.pl, dopisując w reszcie wiadomości swoje dane:  imię, nazwisko, numer kontaktowy, miasto zamieszkania, wiek. Im ciekawsza twoja prezentacja, tym większe szanse masz na wyjazd! Jeśli jednak nie masz możliwości nagrania filmiku, to nie martw się – możesz również wysłać zgłoszenie w formie tekstowo-zdjęciowej.

Prosimy o zgłoszenia wyłącznie osób, które całym sercem kochają Japonię!!!

Chcesz wiedzieć więcej?Kliknij w link do ogłoszenia.