Różowa Pepsi wraca już w grudniu!

Już 9 grudnia w japońskich sklepach dostać będzie można kolejną limitowaną edycję Pepsi. W nadchodzącym sezonie koncern zdecydował się na wskrzeszenie wypuszczonej już w 2011 roku serii Pepsi Pink Cola, która stanowi skrzyżowanie kultowego napoju gazowanego ze smakiem mleka truskawkowego. Standardowa cena za półlitrową butelkę ustalona została na 140 jenów (ok. 4,3 zł) . Porównując ceny „smakowych” pepsi lub coli w Polsce jest to niewiele.

To kolejna i jedna z wielu wypuszczonych na rynek niezwykłych coli. Pojawiają się one  z myślą o konsumentach w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wśród dotychczas zaprezentowanych smaków wymienić można Pepsi Ice Cucumber, wersję ogórkową z 2007 roku, wypuszczony na rynek w 2009 roku aromat słodkiej fasolki azuki czy też pochodzącą z 2012 roku wersję Salty Watermelon z domieszką soli i aromatu arbuzowego oraz debiutującą kilka miesięcy później Pepsi White, edycję jogurtową.

To niezwykłe jak wiele smaków tego napoju pojawia się na rynku. A większość z nas zna go jedynie jako czarny, gazowany napój. Warto otworzyć się na inne ciekawe propozycje od producentów Pepsi.

pid_29347