Dyniowa Pepsi i Lipton na Halloween

Wielkimi krokami do całego świata zbliża się Halloween. I mimo, iż nie jest to ani nasze święto ani tym bardziej Japońskie, rozprzestrzenianie się kultury sprawiło, że chętnie przebieramy się za stwory, wycinamy dynie i robimy wiele „Halloween-owych rzeczy” tego dnia. W Japonii, podobnie jak u nas jest to traktowane bardziej jako okazja do zabawy. I tak corocznie w sklepach pojawia się wiele ciekawych produktów spożywczych, których chciałby skosztować niejeden Europejczyk.

Wśród marek tworzących w Japonii ryzykowne smaki (np. KitKat) jest również Pepsi, która również w tym roku planuje ponownie wypuścić serię Pepsi Ghost. Co to takiego?  Pepsi o smaku….no właśnie. Jakim? Nie wiadomo, butelki mają różne etykiety i różne smaki więc można nazwać to wielkim losowaniem. W zeszłorocznej edycji mogliśmy natrafić na takie smaki jak słodka czekolada, masło orzechowe czy też smak dyni. Koneserzy smaków czekają z niecierpliwością na tegoroczną niespodziankę.

A tymczasem w sklepach już pojawiła się pyszna, butelkowana herbata „Lipton” o smaku dyni. Niezwykłego charakteru nadaje jej dodatkowo zdobiona butelka. Choć sami przyznacie, że opakowanie robi wrażenie.

To dopiero początki niezwykłych, Japońskich, Halloween-owych smaków – z niecierpliwością czekamy na resztę!

 

 

źródło:japantooday.com