Więcej lotów polskim LOTem do Japonii

Od stycznia 2016 roku mamy możliwość bezpośredniej podróży samolotem z Polski do Japonii. Polskie linie lotnicze LOT otworzyły pierwsze połączenie z Warszawy do Tokio 14 stycznia 2016 roku, o czym informowaliśmy naszych Czytelników. Do tej pory można było podróżować na tej trasie raz dziennie trzy razy w tygodniu – z Warszawy do Tokio w środy, piątki i niedziele, a z Tokio do Warszawy w poniedziałki, czwartki i soboty.

Połączenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że przewoźnik zdecydował zwiększyć częstotliwość połączeń. Od 3 lipca 2017 r. uruchomi dodatkowe połączenie do Tokio w poniedziałki oraz z Tokio we wtorki.

Obecnie LOT ma w swojej ofercie połączenia jedynie do stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni, jednak dzięki umowie z japońskimi liniami lotniczymi All Nippon Airways można podróżować na jednym bilecie także do innych miast Japonii, takich jak Sapporo, Sendai czy Fukuoka.

Jest to z pewnością wielkie udogodnienie zarówno dla Japończyków, którzy będą odwiedzać Polskę, jak i dla Polaków chcących polecieć do Japonii. Dodatkowo, jeśli bilety kupi się z odpowiednim wyprzedzeniem, można trafić na bardzo atrakcyjne ceny. Dzięki temu Japonia

źródło: wirtualnemedia.com, windsorstar.com