Wygraj bilety do kina na najnowszy film Kore-edy!

 

Nasi drodzy Czytelnicy! Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są wejściówki do kina na najnowszy film Hirokazu Kore-edy „Nasza młodsza siostra”.

Informacja od dystrybutora filmu:

„Po nagrodzonym przez jury festiwalu w Cannes 2013 filmie „Jak ojciec i syn” Hirokazu Kore-eda powraca z – inspirowaną kinem Ozu – subtelną opowieścią o miłości i bliskości.

Trzy siostry mieszkają w wielkim, starym domu w Kamakurze pod Tokio. Kiedy dowiadują się o śmierci ojca, którego nie widziały od 15 lat, jadą na daleką prowincję, aby wziąć udział w pogrzebie. Tam poznają swoją nastoletnią przyrodnią siostrę, o której istnieniu nie wiedziały. Zapraszają ją, by zamieszkała razem z nimi i postanawiają zrobić wszystko, by młoda dziewczyna poczuła się częścią rodziny.

Film Hirokazu Kore-edy, jednego z najbardziej uznanych współczesnych reżyserów, to realistyczny i pełen niuansów portret relacji między czterema siostrami, a także słodko-gorzka opowieść o ludziach żyjących w nadmorskim mieście. Na tle niezwykłej przyrody opowiada poruszającą historię o skomplikowanych emocjach, poszukiwaniu siebie i powstawaniu prawdziwej rodziny.”

Specjalnie dla Was mamy dwie podwójne wejściówki na „Naszą młodszą siostrę” do warszawskiego Kina Muranów. Aby je zdobyć, napiszcie pod postem na naszej Facebookowej stronie odpowiedź na następujące pytanie, podając konkretne przykłady:

Za co najbardziej kochasz Japonię?

Autorzy dwóch komentarzy z największą ilością polubień dostaną od nas wejściówki na film.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.