エンピック・スクール / empik school

エンピック・スクールでは外国人向けにポーランド語の授業を行っています。初心者からビジネス用語を必要とする上級者まで、ひとりひとりのレベルとご要望に会わせた授業内容を提案しています。また、会話重視のコースもご用意しています。

エンピック・スクールでは経験豊富な教師達が、世界で最も難しい言語のひとつといわれているポーランド語の文法や発音を正確に習得するお手伝いをします。またe-learningなども積極的に取り入れならが、生徒ひとりひとりに合わせた勉強法を提供します。ポーランド語能力試験(B1,B2.C1)への準備もおまかせください。

ポーランド語コースの詳細についてはこちらをご参照ください。画面右側にあるコンタクトフォームに名前・電話番号・メールアドレス・都市名を書いて送信して頂ければ、スクール側から折り返しお電話いたします。ポーランド語で話すのが不安な方は外国人専用ダイヤル(22)203 94 99まで英語でお電話下さい!

Jeżeli chcesz efektywnie, wygodnie i szybko nauczyć się języka japońskigo przez internet, nie wychodząc z domu – zapraszamy na kursy językowe empik school online. Z nami skutecznie nauczysz się języka japońskiego!

W empik school online wiemy, że nauka języków obcych to spore wyzwanie. Dlatego dajemy Ci nowoczesny sposób nauki przez internet z lektorem na żywo – teraz możesz uczyć się w najlepszych dla Ciebie warunkach i w najdogodniejszym czasie. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dlatego efekty widać bardzo szybko. Lekcje prowadzone są w sposób angażujący uwagę słuchaczy. Nie ma tu miejsca na nudę, a każda minuta jest efektywnie wykorzystana.

Już nie musisz chodzić do szkoły i siedzieć w ławce. U nas wszystko robisz online. Przez internet spotykasz się z lektorem w najlepszym dla Ciebie czasie (uczymy od 8:00 do 23:00), masz dostęp do nagrań ze wszystkich zajęć, odrabiasz interaktywne prace domowe, sprawdzasz swój grafik i komunikujesz się z innymi słuchaczami z Twojej grupy (możesz się również uczyć indywidualnie). Nauka języka online jeszcze nigdy nie była tak wygodna! Wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia kursu to komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki z mikrofonem.

Również wszelkie kwestie związane z podpisaniem umowy załatwiasz online, bez wychodzenia z domu. empik school online to szkoła, w której nauczysz się języka obcego przez internet w możliwie najkrótszym  czasie. Zajęcia odbywają się standardowo dwa razy w tygodniu, ale w okresie letnim proponujemy również bardziej intensywne kursy językowe online.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy tutaj! Wypełnij formularz a my oddzwonimy do Ciebie!